Këto kafshime makaroni dhe djathi janë tepër të shijshme dhe ato janë një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur mac dhe djathë të mbetur. Fritters skuqur thellë janë një rostiçeri Addictive, kështu që të jetë i sigurt që ju të bëni të mjaftueshme për të shkuar rreth!
Shërbyer kafshimet e mac dhe djathit si një meze të lehtë me një majonezë sriracha me aromë , veshja e fermave, ose një rënie e thekonit të mjaltit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota vaj për tiganisje (ose deri për të mbushur vijën e fryerit të thellë)
- 2 gota
- makarona dhe djathi (të ftohta, të mbetura)
- 2
- vezë, rrahur lehtë
- 2 lugë qumësht
- 1 filxhan breadcrumbs (përafërsisht)
Si ta Bëni
- Ngroheni vajin në një tigan të thellë dhe të rëndë në rreth 360 F, ose derisa një kub me bukë kafe në rreth 30 sekonda.
- Formoni makaronat e ftohtë dhe djathin në topa të vegjël.
- Në një tas të cekët, rrahin vezët lehtë me 2 lugë qumësht.
- Dip topat mac dhe djathë në crumbs bukë, pastaj në vezë rrahur, pastaj në crumbs përsëri.
- Derdhni me kujdes në yndyrë të nxehtë dhe kuzhinier, duke u kthyer, deri në ngjyrë kafe të artë, rreth 1 deri në 2 minuta.
- Hiqni në peshqir letre për t'u zbrazur; mbani ngrohtë duke bërë grumbullime pasuese.
Variacionet dhe Këshilla
- Për të mbajtur grumbuj të ngrohtë duke bërë më shumë, vendosni fritters drenazhuar në një raft në një pjekje dhe vendoseni në një furrë 200 F.
- Shtoni disa proshutë të copëtuar, speca jalapeno, pimientos me dics ose perime gatuar në përzierjen e mac dhe djathë para bukës.
- Vendosni një copë të vogël proshutë ose djathi në qendër të çdo kroketi para se të hani.
- Shtoni disa lugë djathë të parukaluar të grirë në bukëpjekje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 158 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 69 mg |
| sodium | 219 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 7 g |