Përdoreni këtë recetë shijshme, aromatizuese Creamy Tarragon Salad Dressing për çdo kombinim të zarzavate, ose përdorni atë për një sallatë makarona. Përgatitjet e sallatës në shtëpi janë shumë të thjeshta për t'u bërë, dhe ju mund të ndryshoni bimët që t'i përshtaten shijes tuaj. Bëni këtë recetë të mrekullueshme me trumzë, basil, rigon, ose kopër.
Mustardë në këtë recetë vepron si emulsifikues për të kombinuar vajin dhe uthullin. Nëse nuk ju pëlqen senatori Dijon, përdorni mustardë të rregullt ose një mustardë të salduar. Shumë dyqane ushqimore mbartin shumë varietete të ndryshme të shijeve të mustardës ekzotike - ndoshta mund të gjesh një shijen me dragua ose barin që zgjedh të përdorësh në këtë recetë.
Por mos harroni se salcat sallatë shtëpi duhet të ruhen vetëm në frigorifer deri në 2 ditë. Është më mirë për të bërë vetëm sasinë që ju nevojitet, ose planifikoni menutë tuaj kështu që ju do të përdorni salcë në receta të tjera.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan vaj ulliri ekstra të virgjër
- 2 lugë Dijon mustardë
- 2 lugë sheqer uthull
- 1 lugë gjelle dragua të freskët të copëtuar
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i bardhë
- 1 lugë çaji sheqer
Si ta Bëni
1. Në një tas të vogël, kombinoni vajin e ullirit, mustardën Dijon, uthullin e dragoit, dragua të freskët, kripën, piperin e bardhë dhe sheqerin.
2. Beat këtë përzierje mirë me një teli shuplakë për përzierje dhe emulsify. Salcë është bërë kur ajo duket e butë dhe mban së bashku pa ndarje.
3. Shitore, e mbuluar, në frigorifer deri në 2 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 104 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 36 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |