Gjalpë e lehtë vegan me gjalpë badiava. Të gjitha që ju duhet është vetëm pesë përbërës për këtë ëmbëlsirë të thjeshte të qumështit shtëpiak: një margarinë vegan, gjalpë badiava, sheqer, kripë dhe vanilje. Aq e lehte!
Shih gjithashtu: Desserts vegan më shumë për t'u përpjekur
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan vegan margarinë
- 1 filxhan gjalpë badiava (i butë është më i miri)
- 3/4 lugë çaji vanilje
- Pikë e kripës së detit
- 3 gota sheqer pluhur (sheqer i ëmbëlsirave)
Si ta Bëni
- Lyejeni me lehtësi një tigan katror, ose, linjoni atë me letër pergamene.
- Gjatë ngrohjes shumë të ulët, shkrihet margarina vegan. Llokoçis në gjalpë badiava derisa të qetë, nxitje për të mbajtur nga të nxehtë.
- Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni në vanilje, majë të kripës. Shtoni sheqerin pluhur rreth një filxhan 1/2 në një kohë, duke nxitur për të kombinuar çdo herë.
- Përhapeni përzierjen në pjatën e pjekjes së përgatitur dhe rënjeni në frigorifer deri në firmë, së paku një orë.
- Pritini në sheshe dhe kënaquni!
Për një kontakt shtesë, rrokullisje me çokollatë të shkrirë ose nxitje në mini çokollatë vegan çokollatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 152 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 107 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |