Këto karamele të thjeshta të xhelatinës mund të bëhen duke përdorur pothuajse çdo lëng, për aq kohë sa është e tendosur (nëse është e nevojshme). Mundohuni të bëni disa varietete të ndryshme për të shërbyer së bashku. Gjithashtu, eksperimentoni me forma të ndryshme, dhe me rrotullimin e xhelozave në sheqer dhe duke i lënë ato të thjeshtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë xhelatine të padëshiruar
- 2/3 filxhan lëng frutash (tendosur, zgjedhja juaj)
- 6 lugë sheqer
- 4 lugë shurup misri
- Opsionale: ngjyrosjen e ushqimit
- Opsionale: sheqer superfine
Si ta Bëni
1. Përgatitni një enë prej 6 inç duke lagur lehtë me ujë.
2. Vendosni xhelatinën në 4 tbsp ujë për të zbutur për rreth 5 minuta.
3. Vendos lëngun, sheqerin dhe shurupin e misrit në një tigan të mesëm mbi nxehtësinë mesatare. Llokoçis derisa sheqeri të shpërndahet.
4. Llokoçis në xhelatinë dhe vazhdo nxitjen deri sa xhelatina të shpërbëhet.
5. Në këtë pikë, shtoni ngjyrosjen e ushqimit nëse dëshironi.
6. Derdhni në pan të përgatitura dhe lini deri sa të vendosni plotësisht.
7. Kur të vendosni, dalni nga tigan dhe prerë me një thikë të mprehtë ose prestar cookie në forma të dëshiruara.
8. Jellies mund të mbështjellë në sheqer superfine, nëse dëshironi, ose shërbyer thjeshtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 11 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |