Ky recetë e gjedhit të pjekur në skarë ka një hint të lehta dhe freskuese të gëlqeres dhe dragua. Kjo gjellë është mjaft e shkathët pasi mund të shërbehet me një anë, ose me dics dhe të vendosur në taco ose mbi një sallatë të freskët dhe të freskët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4-6 gjedhë pule, pa lëkurë dhe pa kocka
- 1/2 filxhan / 120 ml vaj ulliri
- 1/2 filxhan / 120 ml lëng të freskët të gëlqeres
- 2 karafil
- hudhër , i grirë
- 1 lugë gjelle / 15 ml
- qepë, grirë
- 2 lugë çaji / 10 ml dragua të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Vendi gjinjtë e pulës në një qese plastike zip-top.
- Kombino përbërësit e mbetur në një tas të vogël dhe derdh mbi pulë.
- Mbajeni qesen dhe vendoseni në frigorifer për 30 minuta deri në një orë.
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë.
- Hiqni pulën nga qesja dhe hidhni marinadën.
- Vendi pulë në skarë dhe kuzhinier për 15-20 minuta, duke e kthyer një herë.
- Kur lëngjet janë të qarta, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni me cilantro të copëtuar ose me majdanoz të sheshtë në majë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 365 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 70 mg |
| sodium | 455 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 22 g |