Një përzierje me salcë me aromë hoisin shërben si si marinadë ashtu edhe salcë në këtë pjatë të lehtë të skuqura. Shërbejnë mbi petë të gatuar të vezëve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 - 6 kërpudha të thata kineze
- Për Marinadën dhe prevede:
- 1/4 filxhan hoisin salcë
- 2 lugë salcë soje të errët
- 2 lugë
- salcë soje të lehta
- 2 teaspoons uthull oriz
- 2 lugë ujë
- 1/2 lugë çaji salcë chilli (ose për shije)
- Për derr :
- 1 paund pa mish derri (të prerë në copa të vogla të kafshimit)
- 2 scallions (qepë e gjelbër, qepë e pranverës, vetëm pjesë e gjelbër)
- 2 lugë vaj vaj (për llokoçis-tiganisje, ose sipas nevojës)
- 1 lugë çaji hudhër (i grirë)
- 1/2 lugë çaji vaj susam (ose të shijoni)
Si ta Bëni
- Lani kërpudhat e thata dhe zhytuni në ujë të ngrohtë për të zbutur. Shtrydhni çdo lagështi të tepërt. Prekin rrjedhjet dhe fetë e hollë.
- Ndërsa kërpudhat e thata janë zbutur, përgatit marinadën / salcë dhe mish derri. Kombinoje salcë hoisin , salcë soje të errëta , salcë soje të lehta, uthull oriz, ujë dhe salcë chilli .
- Marini mish derri në gjysmën e përzierjes salcë hoisin për 15 minuta. Rezervoni gjysmën tjetër për salcën.
- Lani skelions dhe prerë në diagonale në copa 1 inç.
- Nxehtësia e wok dhe shtoni 2 lugë vaj. Kur vaji është i nxehtë, shtoni hudhërin. Silleni me pak skuqje deri në aromatik (10 deri në 15 sekonda). Shtoni mish derri. Llokoçis skuq deri sa të mos jetë më rozë dhe gati gatuar përmes.
- Shtoni copat e thata të kërpudhave. Llokoçis skuqura për 2 minuta, derisa zbutet.
- Push derri dhe perimet deri në anët e wok. Shtoni sallën e rezervuar dhe nxirrni. Gatuaj për 2-3 minuta për të ngrohur.
- Llokoçis në scallions. Hiqni nga nxehtësia dhe nxisni vajin e susamit. Shërbyer nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 386 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 99 mg |
| sodium | 1.272 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 35 g |