Perimet e dimrit dhe perimet rrënjore duke përfshirë patatet e ëmbla, karrota dhe parsnips, krijojnë bazën e kësaj vegle vegjetariane dhe vegane vegjetale të thjeshta por elegante. Nëse ju pëlqen karrota tradicionale me xham , ju do të pëlqeni këto perime të xhami të zeza dhe perime rrënjë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan shurup panje
- 2 tbsp dijon mustardë
- 1/2 pluhur hudhër
- 2 tbsp vaj ulliri
- 1/2 kripë kripë
- 1/4 tsp piper
- 2 patate të ëmbla, copëtuar
- 1 1/2 filxhanë copëtuar karrota
- 1 1/2 gota parsnips copëtuar
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 gradë. Parsnips pallto, patate dhe karrota me vaj ulliri, kripë dhe piper në një tigan.
- Rrelli në furrë për 15 minuta, pastaj hiqni dhe tërhiqeni në fletë pjekjeje. Cook 15 minuta më shumë, derisa të gjitha veggies dhe patate janë të buta.
- Kombinoje shurup panje, diell mustardë dhe pluhur hudhër në një tas të vogël. Rrokullisni përzierjen e panjeve mbi patate dhe veggies dhe përzierje për të mbuluar mirë.
- Shërbejuni dhe kënaquni!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 162 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 299 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |