Ky rub me lagështi do të ofrojë një aromë të madhe hudhërash që punon mirë me çdo mish, shpend apo peshk. Kjo recetë bën thirrje për piper i kuq, i cili mund të zvogëlohet ose hiqet nëse është e nevojshme. Megjithatë, për ata që e duan erëz, ajo me të vërtetë përforcon këtë fërkim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml majdanoz (të freskëta)
- 1/3 filxhan / 80 ml vaj ulliri
- 1/4 filxhan kripë (e trashë)
- 6 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji / 5 ml piper kajsi
- 1 limon (
- i pjekur dhe i pjekur )
Si ta Bëni
- Kombinoje majdanoz, hudhër, cayenne, lëng limoni dhe zest në një procesor të ushqimit.
- Ngadalë shtoni vaj si ju përzierje. Mix deri sa të qetë.
- Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë me ajër të pastër në frigorifer deri në 5 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 221 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7,089 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |