Marmalade fillimisht ishte bërë me fruta ftua . Këtu është një recetë tradicionale për marmelatë ftua e cila gjithashtu përdor limon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3-1 / 2 £ ftua
- 5 gota uji
- 5 limona prerë në gjysmë
- 6 gota sheqer
Si ta Bëni
Fshi lesh nga lëkura e jashtme e quinces me një leckë të lagur. Frutat e katërt dhe thelbësorë që rezervojnë të gjitha bërthamat, fara etj. Vendosni bërthamat e rezervuara dhe fara në një leckë, të lidhur në krye me vargun.
Zare quinces me një thikë ose. Vendoseni në një tigan me ujë.
Fetë hollë limon, si për reçel, dhe shtoni në pan.
Ziej deri derisa fruta është mjaft e butë, rreth 45 deri në 60 minuta. Shikoni me kujdes që fryti të mos valojë.
Sheqer i ngrohtë duke e vendosur në një tas të çelikut në një furrë 250 gradë F. për 5 minuta. (Ose mikrovalë në tas jo metalik për 1 minutë.) Llokoçis në sheqer të ngrohur në pan me panxhar me fruta.
Boil shpejt deri në pikën e vendosjes është arritur, në të cilën kohë ftua duhet të jetë një ngjyrë të bukur të bukur rozë. Provoni pak nga marmelatë në një disk të ftohtë në frigorifer. Vendosni një sasi të vogël të salcës në disk. Nëse një lëkurë formon në krye shpejt dhe ajo shkon jashtë pjatë në një formacion të ngathët, ajo është gati për të vendosur.
Derdhni marmelatë ftua në kavanoza të sterilizuara dhe kapak. Kthejeni kavanozët me lente duke përdorur një leckë për të mbrojtur duart tuaja, për dy minuta për të sterilizuar kapakët.
Kur të ftoheni, fshini kavanoza dhe etiketë. Shitore në një vend të freskët. Do të mbajë për të paktën 12 muaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 50 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |