Ky gjellë i shijshëm i pjekur në skarë dhe qepë është një pjatë e lehtë dhe e përshtatshme. Provoni herën tjetër që të pjekni pulën ose peshqit për një vakt të shpejtë dhe të shijshëm të javës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 patate të mëdha, të nxitura dhe të feta
- 1 qepë, feta
- 1 filxhan (240 ml) djathë jack monterey
- 3 karafil hudher, i grirë
- 3 lugë (45 ml) gjalpë ose margarinë
- 1 lugë gjelle (15 ml) kopër, copëtuar
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi terren i trashë
Si ta Bëni
1. Ngrohni djegin. Vendi patate kryesuar me qepë dhe gjalpë në një fletë të madhe të fletë metalike prej alumini. Top me seasonings, kopër, dhe hudhër. Seal patate në petë dhe vendin në skarë. Gatuaj për 20 minuta në nxehtësi të lartë. Kthejeni patatet një herë gjatë procesit të gatimit.
2. Pesë minutat e fundit të gatimit, hapni fletët dhe spërkatni patatet me djathë. Rilindni fletë dhe gatuaj për një shtesë prej 5 deri në 7 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 204 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 964 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |