Qumësht hungarez Goulash - Marha Gulyas - është një vakt tjetër me një tenxhere që vjen së bashku shpejt nëse përbërësit përgatiten një natë më parë. Është ideale për një tenxhere të ngadaltë , ngrirja e mirë dhe shijet më të mira të nesërmen. Shërbyer me petë ose dumplings të zgjedhur si csipetke .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë perime (ose
- vaj kanaçe )
- 1 1/2 paund
- hidhni bishtin (pa kocka, shkurtohet me yndyrë dhe prerë në kube prej 1 inç)
- 1 qepë të madhe (prerë në gjysmë dhe feta 1/4-inch trashë)
- 1 hudhër karafil (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle paprike hungareze (e ëmbël ose e nxehtë)
- 1 filxhan me ujë (ose të mjaftueshme për të mbuluar përbërësit)
- 1 piper i madh zile (jeshile, me mbulesë dhe çarçafë)
- 1 domate e madhe (peeled, seeded dhe quartered)
- 1/4 lugë çaji fara qimnon
- 4 patate të mesme (të kuqe, të prera dhe të prera në kube prej 1 inç)
Si ta Bëni
- Në një furrë holandeze ose në një tigan të thellë me një kapak, vaj ngrohjes dhe shtoni mish viçi, të buta në të gjitha anët. Hiqni mishin dhe shtoni qepë dhe hudhër. Sauté 3 minuta dhe të kthehet viçi në pan.
- Shtoni piper i papërpunuar, duke nxitur të veshni në mënyrë të barabartë mishin. Shtoni ujë, piper jeshil, domate dhe qimnon. Sezoni për shije me kripë dhe piper. Sillni një çiban. Mbuloni, pakësoni nxehtësinë në shumë të ulëta dhe gatuajini 1 1/2 orë ose derisa mishi të jetë pothuajse i gjallë.
- Shto patate dhe kuzhinier edhe për 30 minuta ose derisa të provohet patatja kur kryhet me majën e thikës. Shërbyer me csipetke ose dumplings ose petë të tjera.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 659 |
| Fat i shëndoshë | 35 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 147 mg |
| sodium | 132 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 51 g |