Ky recetë është një pjatë e madhe e anës për çdo mish të tymosur ose mund të jetë një shtesë e shijshme e supave dhe stews. Vendoseni kungull në duhanxhin për disa orë para se të jeni gati për të ngrënë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3
- kungull acorn (gjysmave dhe mbjellë)
- 1/4 filxhan (60 ml) sheqer kafe
- 1/4 filxhan (60 ml) gjalpë
- 3 teaspoons (45 ml) vaj ulliri
- 1 lugë çaji (5 ml) kanellë
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur djegës
- 1 lugë çaji (5 ml) arrëmyshk
Si ta Bëni
1. Zbatoni vajin e ullirit për të prerë anët e kungullit të ngurta. Mbuloni me fletë metalike, duke u siguruar që të thithni vrima për të lënë avull dhe tym.
2. Përgatisni duhanxhin. Vendi kungull në raft duhanxhi prerë-poshtë poshtë. Duhani në 225 gradë F / 100 gradë C për 1 1/2 deri në 2 orë.
3. Kur bëhet kungulli, hiqni nga duhanxhi dhe lejo të uleni. Ndërkohë, shkrijeni gjalpë, sheqer dhe erëza në një tigan. Vendosni një lugë në gjysmën e kungullit kur të jeni gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 149 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 19 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |