Rajs me gjalpë pule është një element kryesor i një luau havai, me origjinë nga Kina, por u soll në ishuj me emigrantë kinezë në shekullin e 19-të.
Përveç pule përbërës kryesor është oriz i gjatë. Origjina e gjatë është në fakt një lloj hajvan kinez, shpesh i referuar si peta celofani.
Petë celofani njihen si vermiçeli kinez, fijet e fasule, petë fijet e kokës, petë kristali ose petë xhami dhe janë një lloj petë transparente e bërë nga niseshte dhe uji. Ata shiten në përgjithësi në formë të thatë, të ngjyhet për të rindërtuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund pa kocka, pule pa lëkurë të prerë në copa të vogla ose shirita
- 6 lugë salcë soje
- 1 lugë gjelle vaj susam
- 2 lugë xhenxhefil të freskët të grirë
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 ½ teaspoons sheqer
- Dash piper
- 2 lugë vaj vegjetal
- 6-8 oz. kërpudha me feta
- 2-4 qepë të gjelbra të copëtuara
- 10 oz. oriz i gjatë (petë celofani)
- 8 oz supë pule
Si ta Bëni
- Kombinoje 2 lugë salce soje, vaj susam, xhenxhefil, hudhër, sheqer dhe piper për të krijuar një marinadë. Shto pulën dhe ftohuni të paktën 1 orë.
- Mbulo dhe thith oriz të gjatë në ujë të ftohtë për 30 minuta. Pritini në tetë gjatësi. Gjatësia më e vogël mund të përdoret në bazë të preferencës.
- Vendosni një tigan të madh ose wok mbi nxehtësi të lartë. Kur të nxehtë, shtoni vaj bimore dhe pulë marinuar. Cook derisa pule nuk është më rozë, duke u kthyer shpesh. Ulja e nxehtësisë dhe shtoni kërpudha, qepë të gjelbër, oriz të gjatë, supë me pulë dhe mbetje të salcës soje. Ziej deri nxehtë, nxitje shpesh - rreth 3 minuta.
Shënim - Oriz i gjatë kërkon shumë pak kohë gatim. Thith lëngun shumë lehtë dhe lehtë mund të prishet nëse gatuar shumë kohë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 572 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 170 mg |
| sodium | 1,012 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 57 g |