Çfarë mund të komplimentonte një biftek për ujitje me gojë më shumë se shijen e ëmbël dhe të këndshme të sherrit? Kjo hudhër-shurdhër mëndafshi shton atë grusht shtesë për çdo vakt biftek. Nëse një gatuaj rastësor ose darkë, kjo biftek aromatike bisht do wow mysafirët tuaj. Ndërsa kjo recetë është e destinuar për biftek, ai gjithashtu mund të përdoret në bërxollë derri dhe gjoksa pule. Zgjedhja varet nga ju.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml gjalpë (i pakripur)
- 1/4 filxhan / 60 ml urtë (gjethe, copëtuar imët)
- 4 karafil hudher (grirë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml kripë (kripë deti)
Si ta Bëni
Kombino të gjithë përbërësit në një tas. Mbulo me mbulesën plastike dhe vendoseni tasin në frigorifer për 1-2 orë, ose derisa gjalpi të jetë firmosur. Për të shërbyer, gatuaj një lugë heaping mbi biftek gatuar. Gëzojnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 464 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 122 mg |
| sodium | 303 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |