Ky salcë e shpejtë dhe e lehtë është e përkryer për peshk, mish derri, proshutë, shpezë ose perime. Ky salcë shndërron një gjoks bazë të pulës në një elegancë elegante mbresëlënëse për t'i shërbyer mysafirëve tuaj të darkës.
Ndoshta ky salcë ka lindur nga ideja e " Bearnaise" klasike franceze- një salcë e bërë nga verëra, uthull, shallots, dragua, yolks vezë dhe gjalpë që whisked dhe emulsified për të krijuar një salcë me ngjyrë vjollcë të verdhë të zbehtë. Në këtë recetë, kombinimi i kremit të rëndë dhe senfës Dijon rezulton në cilësi të ngjashme të butë dhe me ngjyrë të zbehtë të verdhë, por gjithashtu shton pak tang në shije. Bërë thjesht nga dy përbërës (me kripë dhe piper në sezonin), mprehtësia e mustardës kundërshtohet pak nga aroma e butë e kremës.
Ju mund të ndryshoni salcë deri pak duke shtuar një mustardë pak kokrra në vend të disa prej Dijon. Do të sjellë një thellësi të re aromë, si dhe një cilësi interesante.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan krem të rëndë
- 1/2 filxhan
- Dijon mustardë
- Pike piper i bardhe
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël, përzihet krem, mustardë dhe piper mbi ngrohje të ulët.
- Ziej deri sa salcë thickens pak, nxitje të vazhdueshme, rreth 1 minutë. Sezoni për shije me kripë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 22 mg |
| sodium | 145 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |