Pulë dhe patate italiane është një recetë me aromë dhe të mrekullueshme të ngadaltë të gatimit që merr vetëm disa minuta për t'u bashkuar. Pastaj ai gaton gjithë ditën ndërsa jeni larg.
Ju mund të shtoni përbërës të tjerë në këtë recetë super të lehtë. Provoni të shtoni një qepë të copëtuar dhe disa karota të foshnjës. Ose shtoni disa speca me zile ose disa domate rrushi. Ju mund të zëvendësoni kofshët pa kocka, pule të lëkurës për gjinjtë në këtë recetë. Përdorni të njëjtën sasi të kofshëve dhe shtoni kohën e gatimit në 7 deri në 9 orë.
Ju gjithashtu mund të përdorni copa kockash në pulë. Hiqni lëkurën dhe përgatitini ato për 7 deri në 9 orë ose derisa të testojnë 165 F në një termometër mishi të çastit të lexuar.
Shërbyer këtë recetë të mrekullueshme me makarona të gatuar të nxehtë të hedhur me disa gjalpë dhe djathë të parmezuar. Një sallatë e bukur e gjelbër, e hedhur me kërpudha dhe avocado, dhe shërbyer me më shumë salcë salcë italiane, do të ishte një shtesë e mirë për vaktin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1-1 / 2 pounds zemrat e pulave (pa kocka dhe pa lëkurë, me feta)
- 1/2 filxhan zesty salcë italiane salcë
- 1/8 lugë çaji piper
- 1 lugë çaji perime të thata italiane
- 4 karafil hudher (grirë)
- 4 patate (kubed)
Si ta Bëni
- Kombinoje pulën, salcën e sallatës, piperin, erëza italiane, hudhër dhe patate në një kazan prej 3 deri në 4 litra.
- Mbulo dhe kuzhinier në të ulët për 6-8 orë ose derisa pule është gatuar tërësisht në 165 F dhe patatet janë të tenderit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 502 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 120 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 36 g |