Ky salcë bazë e bardhë, ose Bechamel, është një bazë e mirë për një salcë me lëng mishi, lëng mishi ose djathi, dhe është një salcë e shkëlqyeshme për të pastruar perimet e avulluara ose të ziera.
Ndriçoni salcun duke përdorur gjysmën e aksioneve të pulës ose të aksioneve të perimeve ose ta bëni më të pasur me gjysmën e gjysmë ose rreth 1/2 filxhan krem me qumësht.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë miell miell
- 1 filxhan qumësht
- kripë për shije
- piper i zi për shije (ose piper i bardhë)
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan mbi nxehtësi të ulët; llokoçis me miell. Vër vazhdimisht dhe kuzhinier për rreth 2 minuta. Mos kafe.
- Gracefully llokoçis në qumësht dhe të vazhdojnë gatim mbi ngrohje të ulët, vazhdimisht nxitje, derisa salcë fillon të trash. Cook për 1 minutë më shumë, nxitje të vazhdueshme. Sezoni me kripë dhe piper, për shije.
- Për një salcë më të pasur, shtoni disa lugë krem të rëndë.
Këshilla
- Shtambë çedër - Shto 1/4 lugë çaji mustardë tokësore së bashku me miellin dhe kur salca është e trashë, shtoni rreth 1/2 filxhe djathë të copëtuar. Shërbyer mbi perimet ose vezët e zier.
- Salcë Dill për Peshku - Shto 1 lugë çaji kopër të freskët kopër dhe një dash e integruar arrë apo toke bashkë me miell.
- Salcë Mustarde për Ham, Perime, ose Mish - Shto 2 deri 3 lugë mustardë dizel (ose një mustardë të ngjashme) në salcë vetëm para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 157 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 22 mg |
| sodium | 330 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |