Një ndryshim i shijshëm në oriz të zier, mund të bëhet dy mënyra - me thithjen e plotë të ujit nga orizi ose me kullimin e ujit nga ajo. Ky i fundit heq qafe të gjithë niseshtesën dhe prandaj është i preferuar për arsye të dukshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan Basmati oriz (një kokërr oriz i gjatë)
- 3 gota ujë
- shije me kripe
- 2 tbsps perime, luledielli ose vajra canola / ghee
- 1 qepë të madhe copëtuar gjobë
- 2 fara vezake të qimnonave
- 1/2 filxhan me ujë
- Korianderi lë për të zbukuruar
Si ta Bëni
- Lani oriz Basmati mirë në ujë të rrjedhshëm.
- Shtoni 3 gota uji dhe kripë në shije të orizit dhe vendoseni deri në vlim.
- Sapo orizi pothuajse është i gatuar (provoni disa kokrra shpesh për të kontrolluar - ata do të ndihen të buta jashtë, por shumë pak e vështirë brenda), hiqni nga zjarri dhe derdhni ujin duke e tendosur orizin përmes një sitë ose koloni. Le menjane.
- Në një pjatë tjetër, ngrohni vajin / ghee deri në nxehtësi dhe shtoni qepë.
- Fry deri në dritë kafe dhe pastaj shtoni fara qimnon. Fara do të splitet dhe sizzle për të treguar se ata janë bërë.
- Tani shtoni orizin dhe llokoçis mirë.
- Shtoni 1/2 filxhan ujë në oriz dhe mbuloni.
- Ziej deri sa të gjithë uji të thahet.
- Lejoni orizin të qëndrojë për 2-3 minuta dhe më pas të shërbehet me gjethe koriandër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 343 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 57 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |