Koktejet që marrin emrin 'Rose' kanë marrë shumë forma gjatë viteve. Një bazë raki e disa lloj tenton të jetë një faktor i zakonshëm në shumë nga recetat e Rose që do të gjeni.
Një referencë në bibliotekën time është në Librin e Vjetër të Waldorf-Astoria , i cili i referohet një pije të Grand Marnier dhe xheni të thatë, të trazuar. Ajo që nganjëherë quhet versioni francez shihet në mënyrë tipike me raki qershie si receta e parë më poshtë dhe anglishtja Rose (më e popullarizuar në udhëzimet bartending) përdor shijen e kajsi. Prapëseprapë, disa receta e lënë krejtësisht xhinin.
Ekziston edhe një tjetër Rose, të cilën IBA (Shoqata Ndërkombëtare Bartenderësh) renditet nën 'Classics Bashkëkohore' në listën e saj zyrtare të koktejve. Kjo recetë, e cila është e veçantë për shkak të shurupit të luleshtresës është nën këtë recetë të parë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces gin
- 1/2 ons
- vermut të thatë
- 1/2 ons
- raki qershi ose Kirsch
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker koktej me kube akulli.
- Shkundni mirë.
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
Receta e Koktejit Rose
- 1/2 ons Kirsch
- 1 1/2 ons vermut të thatë
- 3 dashes shurup luleshtrydhe
Bërë të njëjtën gjë si më sipër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 169 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |