Kjo është me erëza me erë të butë Jugperëndimore tërhequr derri është infused me shije të mrekullueshme të qimnon, pluhur djegës, dhe allspice.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 prapanicë pa kocka derri (rreth 5-6 paund / 2.3-2.7 kg)
- Për Rub:
- 1 lugë gjelle / 15 ml pluhur djegës
- 1 lugë çaji / 5 ml qumësht tokë
- 1 karafil i hudhër i madh (i grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë trashë
- 1 lugë çaji / 5 ml sheqer
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i freskët i zi terren
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml allspice
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj perimesh
Si ta Bëni
Në një tas të vogël përzierës, kombinoni të gjitha përbërësit e fshij në një paste. Supë supë derri me fshij dhe mbuluar me përfundojë plastike dhe të ngrirë 1-4 orë. Ngrohni duhanxhin dhe përgatituni për një tym 8-10 orë.
Unë rekomandoj që të përdorni pjesë të mëdha të drurit t'i vendosni direkt në thëngjill djegëse, por në anën e kutisë së zjarrit. Shto qymyr druri dhe patate të skuqura druri si të nevojshme për të mbajtur temperaturën e ulët, midis 200 - 225 gradë F / 95 - 110 gradë C.
Smoke derri sup për rreth 8 orë ose derisa temperaturat e brendshme të arrijnë 185 gradë F / 85 gradë C.
Pasi derri është gatuar hiqni nga duhanxhi. Përfundoni fort në fletë metalike dhe lini të uleni për një orë. Më pas, hapni prapanicën e mishit të derrit dhe grisni. Kombinoje mishin e derrit me 1/3 e salcës tuaj të preferuar të tavolinës. Mbani të ngrohtë dhe të shërbejë në buns bardhë bukë me salcë mbetur në anën. Top me Coleslaw .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 874 |
| Fat i shëndoshë | 52 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 24 g |
| kolesteroli | 323 mg |
| sodium | 674 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 89 g |