Xhenxhefil żshtż fantastike aromatike kur ngrohur dhe kjo Hot Ginger Toddy żshtż njż shembull i mirż. Ka mjaft mënyra të ndryshme për të marrë këtë shije të njëjtë dhe shumica e recetave më të vjetra përfshijnë shurupin e xhenxhefilit , i cili është i madh, por likeri i ri i Domaine de Canton xhenxhefil e ka bërë këtë gjë më të lehtë për t'u bërë. Siç tregojnë të gjitha recetat e Hot Ginger Toddy , burboni është uiski i preferuar sepse duket se është komplimenti më i mirë për xhenxhefil.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons
- uiski (burbon)
- 1/2 onk xhenxhefil liker
- 1 lugë gjelle mjaltë
- 1 lugë çaji lëng limoni
- 4 ounces ujë (nxehtë)
Si ta Bëni
- Hidhni likerin, mjaltin dhe limonin në një xham irlandez kafeje .
- Top me ujë të nxehtë.
- Ndaj .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 168 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 8 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |