Kjo byrek e shijshme, me çokollatë me intensitet, është e mbushur me një puding të kakaos të errët shtëpiake, pastaj në krye me krem të gatuar shtëpi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Shell pastë 9-inch pjekur (ose graham cracker crumb kore)
- 1/2 filxhan kakao
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
- 1/3 filxhan misri misri
- 1/4 lugë çaji kripë
- 3 gota qumësht
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 1 1/2 lugë çaji vanilje
- 2 gota krem whipped (ëmbëlsuar, ose rrahur klasës së parë)
- Opsionale: 1 oz. copëzat e çokollatës
Si ta Bëni
- Kombinoje kakao, sheqer, kripë dhe miell misri në një tigan të mesëm. Përzihet gradualisht në qumësht, nxitje deri qetë. Cook mbi ngrohjes mesme, nxitje të vazhdueshme derisa mbushja vjen në një vlim. Mbusheni për 1 minutë, duke nxitur vazhdimisht.
- Hiq nga nxehtësia; përzierje në gjalpë dhe vanilje. Hidh në kore të pjekur me byrek. Shtypni me kujdes mbështjellësin plastik direkt në mbushje; cool.
- Ftoheni për 3 deri në 4 orë; hiqni përfundimin e plastikës.
- Top me krem whipped ose rrahur klasës së parë dhe garniturë me ashkla çokollatë, nëse dëshironi.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 500 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 79 mg |
| sodium | 187 mg |
| karbohidratet | 54 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 22 g |