Kjo tortë me krem kosi është bërë nga e para me një kanellë dhe arrë mbushje dhe kallëzim. Është një punë e menjëhershme për të rregulluar këtë tortë kafeje. Tortë është e pjekur në një kula tortë tub.
Përzierja e kanellës dhe arrë shtohet në qëllimin në tri shtresa, duke i dhënë tortës së kafesë me salcë kosi shumë kanellë dhe arrë të mbushur në çdo fetë.
Ndjehuni të lirë të rreshkisni një lustër të thjeshtë vanilje .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë, zbutur
- 1 1/2 filxhan sheqer i grimcuar
- 8 ounces salcë kosi (1 filxhan)
- 2 vezë, rrahur
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 gota
- miell gjithandej, 9 ounces
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan arra të prera imët ose pecans
- 2 lugë sheqer
- 1 lugë gjelle cinnamon terren
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Bollshëm gjalpë dhe miell një pan 10-inch tub.
- Në një tas të madh përzierës, gjalpë krem, 1 1/2 gota sheqer, dhe salcë kosi deri në dritë dhe me gëzof.
- Shto vezë dhe vanilje në përzierje me krem dhe mundi mirë.
- Kombinoje miellin, pluhurin e pjekjes, sodein dhe kripën në një tas të veçantë dhe nxit ose llokoço për t'u përzier plotësisht. Shto përzierjen e thatë në tas përzierës dhe mundi derisa të përzihet.
- Bëni përzierjen e mbushjes / mbushjes duke kombinuar arra copëtuar, 2 teaspoons sheqer, dhe kanellë.
- Në pjesën e poshtme të tubit të përgatitur të tubit vendosni rreth një të tretën e përzierjes së klasës së parë. Shtresa alternative të qëlloj dhe të klasës, duke përfunduar me qëlloj.
- Piqem tortën e kafesë në furrë të nxehur për 45 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh ose hell i futur në qendër të dalë i pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 330 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 65 mg |
| sodium | 311 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |