Shashlik është tipi turk / rus i kebab. Qengji i marinuar i skaruar, i pjekur në skarë, i kombinuar me perime të pjekur në skarë, e bëjnë këtë ushqimin e fundit të gatimit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qengja paund i shkurorëzuar nga të gjitha yndyra, dhe prerë në 2 "kube (këmbë ose sup të qengjit )
- 1/2 filxhan lëng limoni
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 1 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji terren piper i kuq
- 2 qepë të mesme, të prera në tetë
- 1 dush domate me qershi
- 2 speca të mëdha të gjelbra, të prera në copa prej 1 inç
Si ta Bëni
- Në një tas, kombinoni qengjin, vajin e ullirit, lëngun e limonit , piperin, kripën dhe piperin e kuq. Lejoni të marinoni të paktën 2 deri në 3 orë para gatimit.
- Vendi viçi marinuar në skewers (rreth 6 kube për skaj). Sigurohuni që të përdorni një shtresë të lehtë të vajit në skaj përpara se të filloni mishin.
- Vendi perimet në skewers të veçanta, alternuar llojin e perimeve. Mishi dhe veggies janë gatuar në skewers të ndryshme, sepse mishi do të zgjasë për të vuaj.
- Gatuaj qengjin shashlik skewers në skarë ose nën broiler për 10 deri në 12 minuta, ose deri doneness dëshiruar. Kthejeni për të siguruar edhe gatim.
- Skewers perimesh per 5 minutat e fundit te tiganisjes. Kthejeni. Perimet duhet të jenë të freskëta, por të tenderit. Kini kujdes që të mos mbishkeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 602 |
| Fat i shëndoshë | 49 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 29 g |
| kolesteroli | 106 mg |
| sodium | 93 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 29 g |