Ky recetë e drithërave është më shumë në anën e lagësht dhe të butë se sa cilësi e thatë dhe thërrmuese, që funksionojnë shumë receta tradicionale. Kjo është një shumë e lehtë për të bërë recetë cornbread që gjithmonë merr komente rave.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (shkrirë)
- 2/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan dhallë (shtrydhje enë para derdhje)
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 filxhan miell misri të verdhë
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 375 F.
- Në një tas të madh përzierës, futni së bashku gjalpën e shkrirë dhe sheqerin. Shtoni vezët dhe lëvizni deri sa të kombinohen. Shto lymn dhe sode buke , dhe lëvizje për të kombinuar. Shtoni miellin, miellin e misrit dhe kripën. Duke përdorur një shpatull trazim deri sa të përzier. Mos mbaroni përzierjen.
- Derdhni qëllojeni në një pan me katrorë prej 8 inç të ngopur ose një tigan të hedhur në mënyrë të ngjashme. Piqni për 35 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë i pastër. Le të ftohtë për të paktën 15 minuta para se të përpiqeni të shkurtoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 298 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 131 mg |
| sodium | 300 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 6 g |