Kjo përgatitje e lehtë gaton pa duar në tenxhere të ngadalshëm. Kanellë, sheqer kafe, dhe gjalpë aromë kungull. Është gatuar me disa lëng molle ose musht.
Shërbyer copa squash si ata janë ose lugë kungull jashtë dhe pjek atë. Shtoni pak të lëngshme të gatimit, ndërsa po pjek. Ju gjithashtu mund të vendosni lëngjet në një tigan dhe t'i gatuani ato në një konsistencë të shëndetshme në stovetop. Thupërzohem mbi kungull gatuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kungull i madh butternut, rreth 3 deri 4 paund
- 1 filxhan lëng molle
- 4 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 1/4 filxhan mbushur sheqer kafe
- 1/2 lugë çaji kanellë terren
Si ta Bëni
- Tërhiqeni butësisht kungull gjatësi, prerë prerë jashtë, dhe lugë jashtë fara. Hidh lëng molle në tenxhere të ngadaltë.
- Kombinoje gjalpë, sheqer kafe, dhe kanellë në një filxhan ose tas të vogël.
- Vendosni dy nga lagjet e kungujve, të prera deri lart, në tenxhere të ngadalshëm. Thuprinë me rreth gjysmën e përzierjes së sheqerit kafe-kafe.
- Vendosni dy katet e mbetura të kungujve në ato të para dhe rreshkisni me përzierjen e mbetur të sheqerit të gjalpë-kafe.
- Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 6-8 orë, ose deri sa kungulli është i butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 387 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 28 mg |
| karbohidratet | 74 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 5 g |