Nëse ju merrni kungull i vogël kunguj dhe i shkurtoni ato gjatë gjatësisë, do të gjeni se është shumë e lehtë të grumbullohet. Jo vetëm që kjo është një mënyrë e lehtë për të përgatitur kungull i njomë, por vuaji shton një shtresë shtesë të aromës. Për këtë recetë, unë sugjeroj spërkatjen e një djathi pak të grirë parmezane në krye para se të shërbejnë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 kunguj mediave të prera në feta të trasha 1/2-inch
- 3 lugë / 45 ml
- vaj ulliri
- 2 teaspoons / 10 ml oregano të thata
- 1-2 karafil hudhër, të grirë
- 1 lugë çaji / 5 ml rozmarinë e thatë
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Ngrohni skarë për ngrohje të lartë.
2. Kombinoje vajin e ullirit me herbs, hudhër, kripë dhe piper i zi në një tas të vogël.
3. Kunguj me kunguj të njomë me përzierje të vajit të ullirit. Vendi feta kungull i njomë në skarë dhe kuzhinier deri në tender, rreth 2 deri në 4 minuta në krah.
4. Pasi të gatuhet, vendoseni kungull i njomë në pjatë dhe në krye me parmezën e integruar ose feta të copëtuar. Shërbejeni menjëherë.
5. Shërbejeni si pjatë kryesore ose anësore ose përdorni në salads, sanduiçe dhe përfundon.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 104 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 201 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |