Kjo gjellë kungull bën një anën e madhe për turqinë, brinjën , qengjin, ose rosën. Provoni këtë recetë të kungullit të pjekur në skarë, herën tjetër që të keni një vakt dashamirës dhe do të jeni të sigurt për të kënaqur të gjithë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kungull i vogël i gjallë i përgjumur dhe mbjellë
- 1/2 filxhan (120 ml) gjalpë
- 1/2 filxhan (120 ml) sheqer kafe
- 1/2 filxhan (120 ml) arra, copëtuar imët
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) arrëmyshk
Si ta Bëni
1. Në një tas të vogël kombinohen të gjithë përbërësit, përveç kungujve. Përzierje lugë në gjysmë kungull.
2. Ngrohni skarë dhe përgatiteni për gatimin e tërthortë. Vendi kungull i mbushur në pjesën e paaldhe të vuaj. Lejo të gatuaj për 15 deri në 18 minuta ose deri sa kungulli është i butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 418 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 12 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |