Moscato është i njohur dhe i dashur për shijet e saj të freskëta dhe me shije frute dhe profilin e ëmbël. Këto tema të shijshme mbartin në përzierësin tonë të luleshtrydhe dhe gëlqere Moscato, ku kthesa e gjallë, kënduar e verës e gëlqeres dhe kumbulla e kokrrave, përforcon përbërësit e lindur të frytit të verës.
Duke përfituar plotësisht nga sinergjia e ëmbël mes luleshtrydheve dhe gëlqeres, atëherë duke e kthyer volumin me një lëng mishi të gjallë, ky mikser i ngjashëm me sangrinë është gati për verën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shishe prej 750 ml
- Verë Moscato
- 2 ounces e sekondës së trefishtë
- 1 pintë luleshtrydhe (larë dhe me feta)
- 3 Limes (një me ujë, dy feta)
Si ta Bëni
- Kombinoje shishen e Moscato me sekretin e trefishtë në një shtambë të madhe.
- Shtrydhni lëngun e një gëlqere në shtambën.
- Shto luleshtrydhe me feta dhe lime të feta së bashku me gjethe nenexhik.
- Ftoheni për të paktën një orë për të lejuar flavors të përzier së bashku.
- Shërbejnë mbi akull me një copëz të vogël nenexhik dhe fetë e gëlqeres si garniturë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 125 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |