Ky recetë ribotohet me leje nga një recetë e mostrës nga HeartSmart Chinese Cooking nga Stephen Wong, një nga librat në Bibliotekën Heart Smart Heart Foundation dhe Heart Stroke. Receta u ribotua për mirësjelljen e Douglas & McIntyre. Autori Stephen Wong shkruan: Ky është një shembull i mirë i gatimeve të stilit të ri kinez i cili përfshin fruta të freskëta të ndryshme si aroma.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 lb Pjepra pa gjalpë pa lëkurë, me feta
- 1 1/2 lugë çaji salcë soje
- 1/4 lugë çaji kripë
- Çikë e piper i bardhë
- 1 lugë çaji miell misri
- 2 lugë çaji uthull mishi
- 1 1/2 lugë çaji ketchup
- 1 1/2 teaspoons sheqer
- 2 lugë ujë
- 1 anise yll
- 1 lugë gjelle vaj vaji
- 1/2 Piper zezak mesatar, feta
- 1/2 piper mesatar i kuq, feta
- 1 lugë gjelle xhenxhefil i integruar
- 1 lugë çaji hudhër
- 1 Shamitë të mëdha, copëtuar
- 2 mango të mëdhenj, të prera, të vidhura, të prera hollë
- 16 Gjysma e pjekur e pjekur
- 2 rakira cilantro
Si ta Bëni
- Kombinoje përbërësit e pulave dhe marinadës (salcë soje, kripë, piper i bardhë dhe misër misri) dhe marinohet për 30 minuta.
- Kombino përbërësit e salcës (uthull mish, ketchup, sheqer, ujë) dhe vendosni mënjanë.
- Prishni copa radiale të anise yllore dhe hiqni qendrën drurore.
- Shtypni butësisht me thikë për të goditur me lehtësi.
- Në tigan ose ngjitës pa ngjit, vaj ngrohje dhe anise yll mbi nxehtësi të lartë. Shtoni pulën dhe llokoçisni-skuqni për 3 minuta ose derisa puçi të kthehet i errët.
- Shto speca, xhenxhefil, hudhra dhe shallots dhe llokoçis skuqura për 1 minutë. Shto përbërës salcë dhe llokoçis për përzierje derisa salcë është pak thickened, rreth 1 minutë. Shto mango dhe përzierje butësisht për 1 minutë derisa të nxehet.
- Dekoroj me pecans dhe cilantro dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 3350 |
| Fat i shëndoshë | 329 g |
| Fat i ngopur | 30 g |
| Fat i pangopur | 185 g |
| kolesteroli | 71 mg |
| sodium | 210 mg |
| karbohidratet | 86 g |
| Fibër diete | 45 g |
| proteinë | 65 g |