Këto sanduiçe kastraveci bëjnë një drekë të madhe shkollore ose ushqim partish për një parti çaji të fëmijëve. Çfarë i bën këto sanduiçe çaji kastravezat sanduiçe më të mira të kastravecit që do të shijoni ndonjëherë është aroma për djathin krem.
Ju mund ta bëni këtë recetë për sanduiçe të kastravecit me ose pa shkurtime, por fëmijët duket se pëlqejnë cutouts. Shikoni për hapëse artizanal (krahasoni çmimet) për të bërë cutouts për këto sanduiçe çaji kastravec.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 feta bukë
- 4 Tbsp.
- Krem djathi
- 1/8 tsp. piper (piper limoni)
- 1/8 tsp. kripë (det)
- 1/8 tsp. pluhur hudhër
- 1/8 tsp. pluhur qepë
- 1/2 kastravec mesatar (peeled dhe prerë në feta hollë)
Si ta Bëni
- Me një prerës të biskotave të rrumbullakët me 3 inç ose prerës të biskotave, prerë feta bukë në qarqe. Me një prerës aspic, të bëjë një prerje dekorative nga qendra e 4 të feta bukë.
- Mix djathë krem, piper limoni, kripë deti, pluhur hudhër dhe pluhur qepë së bashku.
- Përhapni 1 Tbsp. e përzierje në 4 feta bukë që nuk kanë cutouts qendër. Kryeni secili me disa feta kastraveci.
- Thatë vetëm një majë (jo më shumë!) E kripë deti në krye të feta kastravec. Top me 4 feta bukë me cutouts dekorative.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 98 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 190 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |