Provoni të pjekni hudhër në skarë para se të bëni këtë marinadë për t'i dhënë një shije të madhe tymore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kokrra hudhër
- 1 filxhan lëng portokalli
- 1/2 filxhan mustardë (spicey)
- 1/4 filxhan mjaltë
- 2 lugë
- vaj ulliri
- 1 lugë çaji trumzë
- 1 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
1. Me kujdes të prerë pjesën e sipërme të bulbs hudhër në mënyrë që të lartë të karafil janë ekspozuar. Hidhni një lugë gjelle vaj ulliri mbi krye. Vendi në skarë të nxehur dhe të pjekur mbi një nxehtësi të ulët për rreth 30 deri në 45 minuta ose derisa karafilët të jenë të butë dhe pelte. Hiqni nga skaji dhe lejoni të qetësoheni.
2. Shtrydhni karafilët e hudhrave jashtë llambës dhe në një blender. Shtoni përbërësit e mbetur dhe përzierni deri sa të qetë.
Marinada funksionon mirë me shumicën e gjërave, nga pulat deri në mish derri, madje edhe butak.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 907 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,406 mg |
| karbohidratet | 153 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 15 g |