Kjo recetë e lehtë kineze ju lejon të merrni të gjitha përfitimet ushqyese të bok choy në një supë të thjeshtë, flavorful. Mos nguroni të rritni vlerën ushqyese duke përdorur supë pule shtëpi , ose duke shtuar pule gatuar ose karkaleca të papërpunuara, të mbuluara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota supë pule
- 10 gjethe bok choy, feta thinly
- 2 lugë çaji salcë soje
- 2 teaspoons aziatike vaj susam
- 1 lugë çaji thekon e kuqe piper
- 1
- karafil hudhër , peeled, copëtuar
Si ta Bëni
- Sillni supë pule të vlim në një tigan të mesme. Llokoçis në seasonings (thekon piper i kuq, salcë soje, vaj aziatike susam), dhe hudhër copëtuar.
- Shtoni bok choy. Ziej deri në 10 minuta, derisa bok choy lë të kthehet gjelbër të errët dhe janë të zbehur dhe tender. Shërben 4 deri në 5.
Ky recetë është paraqitur nga një lexues, Linnie Williams.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Recipes Ushqimore kineze
Bok Choy Cooking Tips
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 81 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 622 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |