Kjo marinadë kombinon aromën e jalapeno me hudhër dhe shton erëz për çdo prerje të mishit ose perimeve. Mos u shqetësoni për atë që është shumë e nxehtë, sapo mbillet, jalapenos humbet shumë nga nxehtësia e tij. Megjithatë, ndjehuni i lirë për të rregulluar sasinë e spezave që përdoren për t'iu përshtatur shijet tuaja ose thjesht të lënë farat për një marinadë më të nxehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota uji
- 1 filxhan uthull (verë e kuqe)
- 4 speca mesatare jalapeno
- 3 karafil hudhër (peeled)
- 2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji oregano
- 1 lugë çaji qimnon
- 1 lugë çaji djegës (të kuqe, tokë)
- 1/2 teaspoon piper i zi
Si ta Bëni
1. Pritini jalapenos në gjysmë dhe hiqni rrjedhin dhe fara. Unë rekomandoj që të përdorni doreza kuzhine të pastër për këtë punë. Pritini jalapeno gjysmave në lagjet. Vendi copa jalapenos dhe hudhër peeled në një blender me 2 lugë ujë. Shkrirja në një pulpë.
2. Shtoni ujin e mbetur dhe pjesën tjetër të përbërësve të marinadës. Vazhdoni përzierjen derisa kombinimi të jetë i kombinuar mirë. Le të qëndrojë marinadë e mbuluar në blender për 5 minuta.
Hiqni me kujdes kapakun dhe le të pushoni për 2-3 minuta më shumë përpara se të përdorni.
3.Për marinoj: Lejoni mish si mish, mish derri, mish qengji, pulë dhe lojë për të marinuar për rreth 2 deri në 6 orë. Peshojeni peshqit dhe perimet për 30 minuta. Magazinoni marinadën në një enë ajri të ngushtë në frigorifer deri në 3 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 12 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 196 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |