Ju nuk mund të mendoni rreth marinimit në salcë kosi, por natyra pak acidike e kremës së thartë ndihmon në tenderimin e mishit, ndërsa trashësia ndihmon për të mbajtur erëza në vend. Kjo marinadë merr fuqi shtesë nga uthullit të verës dhe lëng limoni dhe është i përsosur për pulën dhe madje edhe peshkun.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml krem kosi
- 1/4 filxhan / 60 ml uthull të bardhë të verës
- 2 qepë të gjelbra (copëtuar imët)
- 2 lugë çaji / 10 ml pluhur mustardë
- 2 lugë çaji / 10 ml lëng limoni
- 1 lugë çaji / 5 ml selino kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas të mesëm ose qelqi. Vendoseni pulën ose peshkun në një qese plastike të mbyllur. Hidh marinadë mbi krye, vulosni qesen dhe vendosni në frigorifer. Pulen Marinate për 3-4 orë dhe peshku për 30 minuta.
- Grill ose piqni pule një herë pule (ose peshk) ka marinuar. Kjo përzierje gjithashtu punon mirë në pulë të ngadaltë gatimi. Thjesht shtoni 1/4 filxhan / 60 ml më shumë të kremës së acidit dhe përdorni 4 gjini të pulës së mesme. Përdorni si një salcë dhe jo një marinadë. Derdhni përzierje mbi gjokse të pulave dhe kuzhinierini të ulët për 4-5 orë. Ajo do të prodhojë dhe pule të shijshme, të tenderit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 64 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 17 mg |
| sodium | 1.201 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |