Kjo është një dolli i pasur dhe i shijshëm francez me djathë krem, boronica të freskëta dhe një salcë boronicë. Plani për ta përgatitur këtë natë më parë dhe të ftoheni brenda natës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 feta bukë (kore të hequr)
- 2 paketa krem djathi (16 ounces gjithsej)
- 1 filxhan boronica (të freskëta ose të ngrira, të shkrirë)
- 12 vezë
- 2 gota qumësht
- 1/3 filxhan
- shurup panje (ose shurup tjetër)
- Për salcë:
- 1/2 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle miell misri
- 1/2 filxhan me ujë
- 2 gota boronica (boronica të freskëta ose të ngrira)
- 1 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Pritini bukën në kube prej 1 inç dhe vendosni gjysmën në një pjatë të pjekur 13x9x2-inch të pjekur.
- Pritini krem djathin në kube prej 1 inç dhe vendosni mbi bukë. Krye me boronica dhe bukën e mbetur.
- Në një tas të madh, mundi vezët.
- Shkund në qumësht dhe shurup, përzier mirë. Hidh përzierjen e vezës mbi përzierjen e bukës.
- Mbuloni dhe qetuni 8 orë ose brenda natës. Hiqeni nga frigorifer 30 minuta para pjekjes.
- Mbuloni me fletë metalike dhe piqni në 350 F për 30 minuta.
- zbuluar; piqni 25 deri 30 minuta më shumë ose deri sa kafe e artë dhe qendra është vendosur.
- Në një tigan, kombinoni sheqer dhe misër ; shtoni ujë.
- Sillni një çiban mbi nxehtësinë mesatare; vlim për 3 minuta, nxitje vazhdimisht.
- Llokoçis në boronica; ul ngrohjen.
- Ziej me zjarr për 8 deri në 10 minuta, ose derisa manaferrat kanë shpërthyer.
- Llokoçis në gjalpë derisa të shkrihet.
Shërbyer salcë me dolli frëngjisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 505 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 380 mg |
| sodium | 361 mg |
| karbohidratet | 40 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 17 g |