Duke kërkuar për një alternativë të shpejtë dhe të lehtë për produktet tuaj të përditshme? Kontrolloni këto patate të skuqura me aromë marokene të thata janë të lehta për t'u bërë dhe një ndryshim i shijshëm nga patate të skuqura ose patate të pjekura.
Shërbyer këto patate të skuqura të skuqura si një anë për tagines, peshk skuqur , vezë, mish i pjekur në skarë ose sanduiçe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2.2 £ / 1 kg. patate
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i kuq
- 1/8 lugë çaji piper i bardhë
- 1/8 lugë çaji
- piper i zi
- 1/2 lugë çaji tharë trumzë (ose oregano)
- Opsionale: 1/8 lugë çaji hudhër pluhur
- 2 lugë gjelle gjalpë (temperaturën e dhomës ose të shkrirë)
- 3 deri në 4 gota vaj vegjetal (ose shuma e nevojshme për tiganisje, apo vaj tjetër neutral si canola)
Si ta Bëni
- Hiqni patatet, dhe prerë ato në kube 1 / 2- deri 3/4-inch trashë. Lani prerjen e patateve dhe lërini ato të ikin.
- Në një tas të vogël, përzieni së bashku kripën, paprikë, piper të bardhë, piper të zi, trumzë ose oregano dhe pluhur hudhër dhe vendosni mënjanë.
- Vaj ngrohje në një fryer të thellë në 350 F (180 C).
- Pat kube patate me peshqir letre për të hequr lagështi të tepërt dhe shtoni ato në fryer thellë. Fry për rreth 15 minuta ose derisa të thellë të artë dhe të tenderit.
- Hiqni nga vaji dhe kullimi.
- Hidhni patatet e gatuara me gjalpë dhe përzierjen e rezervuar të erëzave. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1303 |
| Fat i shëndoshë | 133 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 94 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 16 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |