Kjo është një salcë shumë salcë me disa nxehtësi të caktuar për të. Nëse ju nuk dëshironi atë me aromë, hiqni serrën ose zëvendësoni me një piper të butë. Kjo salcë punon mirë në pulat, mishin e derrit dhe brinjëve të mishit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan (80 ml) uthull musht
- 3 lugë (45 ml) sheqer ngjyrë kafe të errët
- 3 lugë (45 ml) salcë domate
- 3 lugë (45 ml) melasë
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 qilar serrano, i mbjellur dhe copëtuar imët (opsional)
- 1 lugë gjelle (15 ml) xhenxhefil (i integruar)
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) kripë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Vendosni të gjithë përbërësit në një tigan të madh dhe zierni në ngrohje të ulët për 8 deri në 10 minuta.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe lejoni salcë të ftohtë për 15 minuta para se të përdorni. Dyqani salcë në një enë hermetike në frigorifer deri në 7 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 176 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |