Një sode akulli e ftohtë ka shkuar krah për krah me Barbecue për breza. Ky salcë me baze domate me yje Dr. Pepper per nje shoqeri perfekte per te gjitha llojet e Barbecue, vecanerisht brinjet e tymosura. Jepni këtë një provoni herën tjetër kur të ndizni djegin ose duhanin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota ketchup
- 1 1/2 gota Dr Piper
- 1/4 copë uthull musht
- 1/4 filxhan kafe sheqer (i paketuar)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë çaji pluhur qepë
- 2 lugë çaji butë me pluhur djegës
- 1 lugë çaji i ëmbël
- spec i kuq
- Opsionale: Disa pika të tymit të lëngshëm
- kripë për shije
- piper për shije
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit në tigan të mesëm.
- Pirja e nxehtësisë mesatarisht të ulët për 10 deri në 12 minuta, duke nxitur shpesh.
- Hiq salcën nga nxehtësia dhe lejoj të qetësohem për 15 minuta para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 87 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |