Pjepër Margarita është e lehtë dhe e shijshme. Ne rekomandojmë përmirësimin e tequila tuaj për këtë dhe duke tërhequr atë përzierje të freskët acid ju duhet të keni ruajtur.
Për gëlqere, do të gjeni se 1 gëlqere e tërë do t'ju japë pothuajse sasinë e përsosur të lëngut.
Pastaj nuk është likeri pjepër dhe për këtë, ka disa opsione, më e mirë e të cilave është Midori . Duke shkuar me atë liker ju do ta gjeni këtë Margarita që të ketë një ngjyrë të gjelbër të shkëlqyer që kap syrin sa më shumë që shijen e mahnit qiellin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces
- tekila
- 1 1/2 ounces
- liker pjepër
- 1 ons freskët
- misër të përzier
- 1 ons
- lëng limoni
Si ta Bëni
- Hidhini të gjitha përbërësit në një shaker me akull.
- Shkundni dhe derdhni në xhami margarita ose shkëmbinj guri .
- Garnizoni me një fetë xhenxhefil të kristalizuar dhe lëvozhgë limoni.
Ju gjithashtu mund të përzierni këtë përzierje me një filxhan akulli për një version të ngrirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 220 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 298 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |