Ky marinadë e butë marokene për biftek mund të përdoret kur të pjekni në tigan, pjek, ose gatuani në një tigan. Provoni të përdorni atë për të shtuar shije për shkurtime copë copë , ose për të tenderuar copë sirloin ose bisht i kraharorit . Dyfishoni sasinë e vajit të ullirit dhe lëng limoni nëse dëshironi marinadë të mjaftueshme për të shërbyer si salcë.
Lejo deri në 6 orë që mishi të marinohet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kg (2 pound 3 ounces) biftek
- 2 karafil me hudher, shtypur ose copëtuar shumë finely
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë çaji
- qimnon
- 1 lugë çaji piper i kuq
- 1/2 lugë çaji xhenxhefil
- 1/4 lugë çaji piper i zi, ose më shumë për shije
- 1/8 lugë çaji piper kajsi
- 2 lugë majdanoz të copëtuar majdanoz të freskët
- 2 lugë lëng limoni
- 2 lugë vaj ulliri
Si ta Bëni
- Përzierni të gjithë përbërësit e marinadës së bashku në një tas dhe shtoni mishin, nxitjen për të siguruar që marinada të vesh çdo biftek në mënyrë të barabartë.
- Mbuloni dhe ftohuni për 4 deri në 6 orë.
- Grill, skuq, ose gatuaj steaks në një tigan me ngrohje të lartë, duke e kthyer një herë derisa të arrihet doneness juaj e dëshiruar.
- Lejoni steaks të ulen disa minuta para se të shërbejnë.
majë
Nëse ju keni rritur vajin e ullirit dhe lëng limoni për të bërë një salcë, rezervoni marinadën dhe transferoni atë në një tigan të vogël.
Pirja e marinadës për 5 deri 10 minuta para derdhjes mbi steaks gatuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 341 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 111 mg |
| sodium | 550 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 37 g |