Kjo recetë e lehtë e mishit sigurisht që jeton deri në emrin e saj. Teprica punon magjinë e saj të errët për të bërë këtë tender të mishit dhe të shijshme. Ky recetë e madhe përfundon me një lustër të shkëlqyeshëm të sheqerit kafe që është një kompliment i përsosur për mishin aromatik.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 qepë (grirë)
- 2 karafil hudher (grirë)
- 2 1/2 paund viçi terren
- 2 1/2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë çaji dragua
- 1 lugë gjelle salcë Worcestershire
- 1/2 filxhan ketchup
- 3/4 filxhan dhallë
- 2 vezë (rrahur)
- 1 lugë çaji salcë e nxehtë
- 1 filxhan bukëpjekëse (thjeshtë)
- Për Glaze:
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1 lugë çaji uthull musht
- 2 lugë mustardë Dijon
Si ta Bëni
Në një tigan saut, në nxehtësi të mesme, shkrihet gjalpë. Shtoni qepët dhe piqni për rreth 5 minuta, ose derisa të tejdukshëm. Hiqni nga nxehtësia, llokoçisni në hudhër dhe lëreni të freskët në temperaturën e dhomës.Ngroheni furrën në 325 gradë F. Në një tas të madh shtoni viçin e tokës, qepët dhe të gjithë përbërësit e mbetur të mishit. Mix për të inkorporuar. Lyejeni lehtë në fund të një pan të pjekjes së cekët me disa pika vaj. Lagini duart me ujë të ftohtë dhe formoni përzierjen e mishit në një formë bukë, rreth 6 inç të gjerë, rreth 3 deri 4 inç të lartë. Bëni për 30 minuta. Ndërsa pjekje kombinojnë sheqer ngjyrë kafe, uthull, dhe mustardë Dijon në një tas të vogël për lustër. Pas 30 minutash, hiqeni mishin e mishit nga furra dhe shpërndani në mënyrë të barabartë lustër mbi krye me një lugë. Nëse ju pëlqen, ju mund të vendosni një pak të lustër në anët, por shumica e tij duhet të shkojë në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 518 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 188 mg |
| sodium | 1,186 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 46 g |