Ky recetë me copë copë Ramen është një lëndë e parë në shumë piknik verë, cookout dhe Barbecue. Petë Ramen nuk janë as gatuar - ata vetëm të shtoni një crunch bukur në këtë gjellë. Nëse nuk keni petë Ramen të përziera orientale, mos përdorni të përdorni petë me salcë me pulë ose viçi.
Ky slaw shkon mirë me gjithçka nga burgers në pulë të pjekur .
Por ju nuk duhet të prisni për një cookout për të shijuar këtë anë të lehtë. Bëni atë çdo kohë që ju shërbeni pule, viç ose peshk.
Mos e humbisni: 10 Sallatë verore të freskëta
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan vaj vaji
- 1/4 kupa uthull oriz
- 2 Tbsp. mjaltë
- 1 3 oz. paketë pjekur orientale me Ramen
- 16 oz. përzierje paketë me kolonë (lakër, karrota) ose 1 lakër kokë të madhe, copëtuar
- 1/2 filxhan kikirikë
Si ta Bëni
- Në një tas të madh sallatë, lëvizni së bashku vaj shishe, uthull dhe mjaltë. Shake në pako erëza nga petë Ramen.
- Vendi petë Ramen në një qese të mbyllur plastike, dhe shtypni me gishtat ose një pin kodrina. Hidheni në salcë në sallatë. tas.
- Derdhni përzierjen e kollës së copës mbi krye. Hedh në pallto mirë me salcë.
- Top me kikirikë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 317 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 167 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |