Specat e vegjël (të njohur gjithashtu si Pimientos de Padrón Fritos) nga Galicia janë të skuqura dhe të spërkatura me kripë të trashë . Ky është një recetë e thjeshtë dhe e lehtë për tapas që është popullor në të gjithë Spanjën me turistët dhe vendasit njësoj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 në 1 paund speca të freskëta
- 2 gota (1/2 litër)
- vaj ulliri virgjër
- Kripë e trashë
Si ta Bëni
- Shpëlarje specat nën ujë të ftohtë dhe të thatë tërësisht. Lëreni rrjedhjet në speca.
- Hidhni rreth 2 gota vaj ulliri në një tigan 10-inch dhe ngrohjes në mes. Kur vaji është i nxehtë, vendosni disa nga specat në tigan dhe sillni për 2-3 minuta, duke u siguruar që të gatuani në të dyja anët. Vazhdoni të skuqueni specat në tufa dhe të ikni në peshqir letre.
- Sasi e specat të skuqura me kripë të trashë dhe të shërbejnë të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 994 |
| Fat i shëndoshë | 108 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 79 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 79 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |