Gjithkush pëlqen patate të mbushura me pjekje! Tani shijoni atë kombinim të njëjtë të aromës në këtë recetë të lehtë të mbushur me patate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 1/2 deri në 4 lbs patate të kuq, peeled dhe prerë në lagjet
- 1/2 filxhan krem djathi
- 1/2 filxhan krem kosi
- 1/4 filxhan (1/2 stick) gjalpë
- 1/4 filxhan qumësht, tërë ose yndyrë të ulët
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
- 1 1/2 filxhan çaj djathë të copëtuar, të ndarë
- 8 feta proshutë, gatuar, copëtuar, ndarë
- 1/2 bunch qepë të gjelbër, feta
Si ta Bëni
1. Vendosni patatet në një tigan të madh dhe shtoni ujë të ftohtë të mjaftueshëm dhe të kripur për të mbuluar me 2 inç. Sillni një çiban mbi nxehtësinë mesatare. Cook patate deri tenderit, rreth 15 minuta. Drain mirë.
2. Ngroheni furrën në 375 ° F.
3. Transferoni patatet përsëri në tigan. Duke përdorur një masher, patate patate deri pothuajse të qetë. Shto krem djathin , krem kosi , gjalpë, qumësht, kripë dhe piper. Vazhdoni të grumbulloheni derisa përzierja të jetë e qetë.
Llokoçis në një filxhan djathë dhe gjysmën e proshutë.
4. Lugë të përzierje në mënyrë të barabartë në një gjellë të lehtë tiganisje 3-quart. Përdorni një shpatull ose pirun për të bërë një sipërfaqe të parregullt.
5. Piqni për 20 minuta. Top me djathë të mbetur, proshutë dhe qepë të gjelbër. Piqem për 5 minuta të tjera për të shkrirë djathin. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 493 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 86 mg |
| sodium | 405 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 17 g |