Kugelis lituaneze është bërë ekskluzivisht me patate, por çifutët Ashkenazi (Eastern European) e bëjnë kugelin e tyre me gjithçka nga patatet në petë deri në lulelakër dhe më shumë.
Ky thesar kombëtar i Lituanisë zakonisht shërbehet si një pjatë anësore, por është e madhe si një kurs vegjetarian, nëse e lëshoni proshutën.
Tradicionalisht, kugelis lituaneze është bërë me patate të integruar, por ky version i lehtë përdor patate të ngrira hash kafe në vend. Krahasoni këtë recetë me recetë tradicionale lituaneze kugelis .
Çfarë do t'ju nevojitet
- Proshutë 1/2 pound (copëtuar)
- 1 qepë të madhe (copëtuar)
- 5 vezë të mëdha (rrahur)
- 1 1/4 gota qumësht
- 1 mund / 7 ounces qumësht i avulluar
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 filxhan farina
- 2 qengje prej 32 ons ngrirë hash kafe patate (shkrirë dhe shtrydhur e lagështi të tepërt)
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, proshutë saute dhe qepë derisa të lehtë browned dhe caramelized. Vendos mënjanë për të ftohur.
- Vendi raft furrë në mes dhe të ngrohjes në 350 gradë. Shtrojeni një pan 13x9 inç me llak gatim. Në një tas të madh, kombinoni vezë, qumësht, qumësht të avulluar, kripë dhe farinë. Shto përzierje me proshutë dhe zhuzje. Llokoçis.
- Shtoni patate të shkrirë dhe të shtrydhur të kafesë me kafe në përzierjen e proshutës së vezës, duke kombinuar mirë. Derdh në përgatitur pan dhe piqem për 1 1/2 orë ose derisa të lartë është mjaft e kafe, por brendshme është ende me lagështi.
- Hiq nga furra dhe le të ulen për 5 minuta përpara se të priten në sheshe. Shërbyer në krye me krem kosi, nëse dëshironi. Mbetjet mund të ngjiten në gjalpë ditën tjetër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 539 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 103 mg |
| sodium | 883 mg |
| karbohidratet | 54 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 16 g |