Ky koktej merr një rrugë krejtësisht të ndryshme nga shumica për të shtuar shijen e kungullit në pije. Në këtë, mikolog Jackson Cannon, i The Hawthorne në Boston, vendosi të mbushë skocez me kungull i pjekur dhe përzierje me Likertin e xhenxhefilit të mbretit dhe shurupin e panje.
Është një nga piqet më të mira të kungullit, sepse uiski dhe xhenxhefil janë komplimente natyrore, ndërsa aroma e kungullit është delikate, jo shumë e dukshme si shumë të tjerë. Ky koktej ka një bilanc të përpiluar me kujdes dhe është ai që edhe loverja jo-kungull mund të shijojë.
Ndërkohë që keni karkalecën, provoni në disa kokteje të tjera Scotch. Sugjerimet përfshijnë Rob Roy , diçka pozitive koktej , dhe Scotch Lassie.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons kungull-infused Scotch uiski (rekomandohet Glenrothes Select Reserve) *
- 1 ons Lëngja e xhenxhefilëve të Mbretit
- 1/2 ons lëng limoni të freskëta
- 1/2 grade Një shurup panje (preferoni McClure)
- Dash i
- kanellë për garniturë
Si ta Bëni
* Uiski i mbushur me kungull:
- Hiqni, pastroni dhe shkurtoni copa të vogla prej 2 inç të kungullit të sheqerit.
- Kripë shumë lehtë dhe rosto për rreth 20 minuta në 250 gradë.
- Vendoseni në një enë të mbyllur me shportë dhe le të pushoni për dy ditë.
- Hequni nga kungulli dhe ri-shishe.
- Mbani në frigorifer.
Recetë për mirësjellje: Jackson Cannon për xhenxhefilin e mbretit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 241 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 14 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |