Kjo është një supë me patate të pjekur me gjalpë, onions gjelbër, proshutë, cheddar djathë kosi krem, dhe seasonings.
Shërbyer këtë supë të shijshme dhe të përzemërt me bukë të ngrysur ose rrotullime dhe një sallatë të thjeshtë të hedhur për një darkë të shkëlqyer supë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 copë gjalpë
- 2/3 miell filxhan
- 7 gota qumësht
- 4 të mëdha
- patate pjekje (pjekur , ftohur, peeled dhe cubed, rreth 4 gota)
- 4 qepë të gjelbra (të prera hollë)
- 10 deri në 12 shirita
- proshutë (gatuar , drenazhuar, dhe i shkrirë)
- 1 1/4 gota djathë të butë çedër (copëtuar)
- 1 filxhan / 8 ounces salcë kosi
- 3/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Në një furrë të madhe holandeze ose stok për ngrohje të ulët, shkrihet gjalpë.
- Llokoçis në miell; llokoçis deri sa të qetë dhe me flluska dhe mielli është gatuar rreth 2 minuta.
- Gradualisht shtoni qumësht dhe kuzhinier, nxitje vazhdimisht, derisa salcë është thickened.
- Shtoni patate të gatuara të pjekura në kub dhe qepë të gjelbra. Vazhdoni të gatuani, nxitje vazhdimisht, derisa supë fillon të flluskoj.
- Ulja e nxehtësisë; zierje butësisht për 10 minuta.
- Shto përbërës të mbetur; llokoçis deri sa djathi të shkrihet.
- Shërbejeni menjëherë.
Shërben 6 deri në 8.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 596 |
| Fat i shëndoshë | 43 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 119 mg |
| sodium | 567 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 20 g |