Ju ndoshta nuk do të mendoni për applesauce si bazë për një salcë Barbecue. Megjithatë, kjo recetë kombinon aromë të përqendruar me mollë me përbërësit tradicionalë, duke krijuar një salcë për pjekje të pjekur në skarë. Jetë i sigurt për të zgjedhur një mollë unsweetened për të ndihmuar bilancin e flavors.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan ketchup
- 1/2 qepë (pureed)
- 1 filxhan molli jo të zier
- 1/4 copë uthull musht
- 2 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 lugë gjelle
- melasë (shtoni më shumë nëse është e nevojshme)
- 1 lugë gjelle salcë Worcestershire
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1/2 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
1. Në një tigan të mesëm, nxehtë vaj ulliri dhe shtoni qepë pure. Lejoni të gatuani 1 deri në 2 minuta, duke u siguruar që të ndizni sa është gatuar. Add hudhër dhe kuzhinier një minutë më shumë. Shto përbërës të mbetur, të sjellë një flluskë të lehtë, të zvogëlojë nxehtësinë dhe të lejojë të ziej për 8 minuta.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe lejo të ftoheni para se të përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 61 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |