Macaroni dhe djathi kanë qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë dhe kjo recetë e 1800-të e dëshmon atë. Receta është përshtatur në të vërtetë nga cookbook, The Virginia Housewife (1824). Është një shembull i një recetë shumë të hershme për makarona dhe djathë, të shtresuara dhe të pjekura në një furrë të nxehtë.
Me vetëm katër përbërës, kjo recetë është e shkurtër dhe e ëmbël.
Recipes të ngjashme
Macaroni dhe djathi i modës së vjetër (1928)
Macaroni dhe djathë të butë
Çfarë do t'ju nevojitet
- Makarona 1 bërryl paund
- 1 lugë çaji kripë
- 8 ounces cheddar djathë (feta)
- 1/2 filxhan gjalpë
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 375 F deri në 400 F (furrë e shpejtë).
- Boil sa më shumë makarona që do të mbushni gjellën tuaj, derisa të jetë mjaft e butë.
- Drain dhe spërkat një kripë të vogël mbi të. Vendosni një shtresë makaroni në pjatën tuaj të pjekjes, vendosni feta djathi, dhe në atë pak copë gjalpë, pastaj makarona, djathë dhe gjalpë, derisa gjellë të jetë e plotë.
- Vendosni feta të holla të djathit në majë dhe më pas piqni në furrën e nxehtë për 20 deri në 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 388 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 78 mg |
| sodium | 254 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 12 g |